آمار سایت

تعداد بازدید مطالب
93442

ماژول تاریخ شمسی،قمری،میلادی همراه با ساعت

تاریخ شمسی :
جمعه - ۱ بهمن - ۱۴۰۰
تاریخ قمری :
الجمعة / 18 جماد ثاني / 1443
تاریخ میلادی :
Jan 21 2022
ساعت :

تلگرام

انجمن نابینایان ایران _ تهران

تصاویر اتفاقی

1395-05-02-008.JPG

خدمات ارائه شده به اعضا

مناسبت ها

فرم ورود

Google Maps

رونمایی از اولین کتاب اصول و مبانی پدافند غیرعامل به خط بریل

 

 اولین کتاب اصول و مبانی پدافند غیرعامل به خط بریل، صبح امروز با حضور رییس سازمان پدافند غیرعامل و معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور و مدیرعامل و قائم مقام انجمن نابینایان ایران رونمایی شد.

 در این مراسم با حضور سردار غلامرضا جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور و دکتر مجید قدمی معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور و علی اکبر جمالیمدیر عامل انجمن نابینایان ایران و مهندس منصور شادکامقائم مقام انجمن نابینایان ایران در محل سازمان پدافند غیرعامل برگزار شد از اولین کتاب اصول و مبانی پدافند غیرعامل به خط بریل رونمایی شد.
این کتاب توسط موحدی نیا گردآوری و به همت سازمان آموزش و پرورش استثنایی به خط بریل و صوتی تبدیل شده است.
در پایان مسئولین  انجمن ضمن تشکر از سازمان آموزش و پرورش استثنایی  و سازمان پدافند غیر عامل در تهیه این کتاب به خط بریل و صوتی و دسترس پذیری آن برای نابینایان، اعلام کردند امید می رود سایر سازمانها و ادارات نیز با الگو برداری از این طرح و با تهیه کتاب ها  ، مقالات ، قوانین و دستوالعمل ها به خط بریل و صوتی زمینه ارتقاء دانش اجتماعی نابینایان  و فرصت استفاده برابر از امکانات را برای این قشر از جامعه فراهم کنند.

 اولین کتاب مبانی پدافند غیرعامل به خط بریل با حضور رییس سازمان پدافند غیرعامل و معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور رونمایی شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، این مراسم امروز سه شنبه ششم آذرماه با حضور سردار غلامرضا جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل و دکتر مجید قدمی معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور در محل سازمان پدافند غیرعامل برگزار شد و بعد از سخنرانی سردار جلالی و دکتر قدمی از اولین کتاب اصول و مبانی پدافند غیرعامل به خط بریل رونمایی و به انحمن نابينايان اهدا شد.

 

این کتاب به همت سازمان آموزش و پرورش استثنایی به خط بریل تبدیل شده است.

 

در پایان این مراسم از محسن غفوریان معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، جهانگیر محمدی، کاظم شاهچراغی، مرتضی طالبی، علی قدیانی، فاطمه فرزانه و البته دکتر مجید قدمی با اهدای لوحی از سوی سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور تقدیر شد.

    

Copyright © 1395 کلیه حقوق برای انجمن نابینایان ایران - نمایندگی ارسنجان.
پشتیبانی : .فن اوری اطلاعات و ارتباطات 1024