آمار سایت

تعداد بازدید مطالب
99937

ماژول تاریخ شمسی،قمری،میلادی همراه با ساعت

تاریخ شمسی :
پنجشنبه - ۲۰ بهمن - ۱۴۰۱
تاریخ قمری :
الخميس / 19 رجب / 1444
تاریخ میلادی :
Feb 09 2023
ساعت :

تلگرام

انجمن نابینایان ایران _ تهران

تصاویر اتفاقی

1395-05-02-008.JPG

خدمات ارائه شده به اعضا

مناسبت ها

فرم ورود

Google Maps

 

 

 

 

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی کتاب افراد معلول ایران کاما عصر روز سه شنبه ۰۵/۰۹/۱۳۹۸ با حضور مقامات و مدیران کشوری و جمعی از معلولان از جمله نابینایان در سالن قلم سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد.
در این مراسم، مقامات و مدیران بخشهای مختلف دولتی از جمله اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیکنام حسینی‌پور، مدیرعامل موسسه خانه کتاب، علیرضا مختار‌پور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علی‌اکبر جمالی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن نابینایان

 

 

 

سامانه ارائه خدمات بانکی نابینایان با هدف افزایش رضايتمندي مشتريان نابينا و سهولت بهره‌مندي اين قشر از خدمات بانکي، در شش استان کشور به بهره برداری رسید.

 

از این پس نابینایان در پنج  استان تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی و فارس، می توانند با مراجعه به شعب مرکزی بانک مسکن، خود به صورت مستقل اقدام به پر کردن فرم های بانکی کنند.

افراد معلول مشکلات بسیاری در ارتباط با تالیف و ترجمه کتاب دارند

 

علی‌اکبر جمالی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل انجمن نابینایان کشور در ابتدای نشست خبری نخستین جشنواره ملی کاما‌ «کتاب افراد معلول ایران» گفت: افراد معلول مشکلات بسیاری در ارتباط با تالیف و ترجمه کتاب دارند که باعث شده در جامعه نشر و فرهنگ دیده‌ نشوند

نشست «ضرورت و چشم‌ا‌نداز کتاب گویا» مطرح شد:

کیفیت پایین کتاب‌های صوتی کاربران را بی‌اعتماد می‌کند

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
 
 
در نشست «ضرورت و چشم‌ا‌نداز کتاب گویا» به آسب‌شناسی و بررسی نقاط ضعف در شکل‌گیری و پیشرفت جریان کتاب‌گویا پرداخته شد و مسائلی مانند کیفیت تولید، جذب حمایت‌های دولتی و امکان تبلیغات به عنوان عواملی که می‌تواند کتاب گویا را به یک صنعت تبدیل کنند، مطرح شد.
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) نشست «ضرورت و چشم‌ا‌نداز کتاب گویا» با حضور منصور شادکام؛‌ قائم‌مقام انجمن حمایت از نابینایان، فاطمه محمدی؛ مدیرمسئول انتشارات «نوین کتاب گویا»،‌ مانی هاشمیان؛ مسئول پروژه «واوبوک» ‌و رامبد خانلری؛ نویسنده و منتقد‌ادبی عصردو‌شنبه(19آذر‌ماه) در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب برگزار شد.

افتتاح سامانه خدمات بانکی روشندلان در شعب منتخب بانک دی

در راستای ایفای نقش در حوزه مسئولیت های اجتماعی ، سامانه خدمات بانکی روشندلان شعب منتخب بانک دی هم زمان با گرامیداشت هفته معلولان در شعبه طالقانی این بانک افتتاح شد.

با همت شرکت سامسونگ

کتابخانه گویا ویژه کودکان نابینای کرمان افتتاح شد

 

افتتاح سه کتابخانه دیجیتال گویا ویژه کودکان و نوجوانان نابینا

 

منصور شادکام، قائم مقام انجمن نابینایان ایران در خصوص افتتاح کتابخانه های دیجیتال گویا ویژه کودکان و نوجوانان نابینا گفت: در راستای ارائه خدمات فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی، انجمن نابینایان ایران با همکاری شرکت سامسونگ، اقدام به ایجاد سه کتابخانه دیجیتال گویای جدید، در استان های کرمان، ایلام و بوشهر کرده است.
این کتابخانه ها در آینده ای نزدیک افتتاح خواهند شد.

 
آغاز مرحله دوم داوری نخستین جشنواره کتاب نابینایان و کم‌بینایان
 
 
دبیر اجرایی نخستین جشنواره کتاب نابینایان و کم‌بینایان خبر داد

آغاز مرحله دوم داوری نخستین جشنواره کتاب نابینایان و کم‌بینایان

زیر مجموعه ها

Copyright © 1395 کلیه حقوق برای انجمن نابینایان ایران - نمایندگی ارسنجان.
پشتیبانی : .فن اوری اطلاعات و ارتباطات 1024